Ügyvéd Kupa Nagyhajós Regatta
Kiíró: Magyar Ügyvédi Kamara

A legjobb ügyvéd kormányos díját, a Pethes Óra biztosítja

Ez a cikk több mint egy éve frissült legutóbb. Elképzelhető, hogy a benne szereplő információk mára elavultak, vagy az esetleg megadott hivatkozások már nem működnek, vagy már más tartalomra mutatnak mint a megjelenés időpontjában.

Hétvégén tizenkettedik alkalommal rendezik meg az ügyvédek vitorlás regattáját, a változatosság kedvéért most Balatonfüreden, a Club Hotel Füred kikötőjéből indulva.

A legjobb ügyvéd kormányos díját, a Pethes Óra biztosítja

A versenyen évek óta külön díjazzák azokat a hajókat, melyeket ügyvéd kormányoz. Mára ennek a díjnak is hasonlóan jelentős presztízse lett, mint a szombati versenyen abszolút elsőként célba érő győztes díjának az un. Ügyvéd Kupának.

A legjobb ügyvéd kormányosokat yardstick abszolút értékelési rendszer szerint díjazzák a szervezők, így akár az alacsonyabb yardstick osztályokban szereplő versenyzők is eséllyel indulhatnak a legjobb ügyvéd kormányos címért.

A legjobb ügyvéd kormányos díját idén is a Pethes Óra biztosította, egy Festina karórát felajánlva a győztesnek.

Infó: www.ugyvedkupa.hu